Jak działamy?

usługi elektryczne łódź przeglądy instalacji elektrycznej łódź

Jak pracujemy?

Przed wykonaniem każdej usługi elektrycznej staramy się najpierw skrupulatnie obejrzeć dany obiekt i oszacować zakres pracy na miejscu, gdyż praca i wycena zależą od:

  • indywidualnych potrzeb klienta,
  • rodzajów materiałów potrzebnych do wykonania danej pracy,
  • jakości i stanu instalacji, jaką zastaniemy na miejscu.

Nasze instalacje (elektryczne, komputerowe czy telefoniczne) oparte są na projektach opracowanych przez architektów i projektantów bądź wykonane według pomysłu inwestora, zawsze przy zachowaniu wszelkich norm i wytycznych prawa budowlanego. Instalacje domofonowe i wideodomofonowe montujemy tak, żeby potencjalny klient mógł później zamontować urządzenia dowolnego producenta.

Zawsze po wykonaniu instalacji elektrycznej sporządzamy dokumentację zdjęciową do archiwizacji zarówno dla potrzeb własnych, jak i dla naszego klienta.

Ceny

Wyceny projektów dokonujemy indywidualnie z najwyższą starannością, gdyż są one zależne w dużym stopniu od wielkości i pracochłonności zlecenia. Dlatego wyróżniają nas: szeroki zakres usług oraz przystępne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości wykonywanych prac.

Na wykonywane usługi udzielamy rabatów, które są wprost proporcjonalne do zakresu wykonywanych prac: im bardziej czaso- i pracochłonne zlecenie, tym większy rabat na materiały i usługę.

Ponadto klienci decydujący się na dłuższą współpracę z naszą firmą, zawsze mogą liczyć na tańsze usługi i specjalne profity.

Gwarancja

Na każdą usługę montażową i zamontowany sprzęt otrzymują Państwo roczną gwarancję producenta i wykonawcy.

Niech moc energii będzie z Tobą! Chętnie zadba o to dobry elektryk z Łodzi: usługi elektryczne Marek Sarna!