O NAS

elektryk łódź przeglądy instalacji elektrycznej łódź

Płyniemy z prądem… zadowolonych klientów

Dla nas każdy zadowolony klient to sukces i powód do dumy. Dlatego działamy zawsze wedle zasady: „Zrób raz, a dobrze”. Ta prosta maksyma powoduje, że liczba reklamacji na nasze usługi jest równa zeru.

Jako firma prężnie działamy na rynku usług elektrycznych w Łodzi od 2006 r., choć mamy znacznie dłuższe (ponad 15 lat) doświadczenie w tej branży, które idzie w parze ze świadectwami kwalifikacji i certyfikatami uprawnień typu D-dozór i E-eksploatacja.

Montujemy, naprawiamy, konserwujemy instalacje elektryczne łódzkim firmom i właścicielom lokali prywatnych, wszędzie dbając o bezpieczeństwo naszych klientów. Z instalacji elektrycznych (również komputerowych, antenowych, domofonowych, automatyki bram itp.) naszej roboty korzystają m.in. łódzkie przedszkola, szkoły i inne publiczne instytucje, jak również liczne firmy i domy. By zapewnić kompleksową i poprawnie wykonaną usługę, niejednokrotnie przy pracach elektrycznych korzystamy z pomocy zaufanych fachowców z innych branż, głównie informatyków, programistów oraz hydraulików.

Za co cenią nas dotychczasowi klienci?

Za słowność, terminowość, fachowe, przydatne doradztwo przy usługach elektrycznych. Łodzianie wystawiają nam najlepsze referencje, polecając nasze usługi kolejnym klientom.

Dołącz do nich, jeśli szukasz solidnego wykonawcy instalacji elektrycznej, alarmowej czy antenowej w Twoim domu lub firmie, czyli tego, czym zajmuje się dobry elektryk.

Łódź, Usługi elektryczne Marek Sarna: 509 147 308
Działamy z prądem – bezpiecznie, porządnie, raz, a dobrze!