Jak zaplanować instalacje w domu?

Wśród elektryków utarło się powiedzenie, iż „każda instalacja zaczyna się i kończy na przedłużaczach”. Co zrobić, by tak nie skończyło się w Państwa domu lub firmie? Na początek proponujemy lekturę poniższego miniporadnika, a potem kontakt z dobrym elektrykiem i zdanie się na wieloletnie doświadczenie i obszerną wiedzę fachowca.

Plany o własnym mieszkaniu, domu czy siedzibie firmy jeszcze przed etapem ich wykończenia czy remontowania sugerujemy połączyć z fantazją i racjonalnym myśleniem.

Zastanów się spokojnie, jak powinny wyglądać poszczególne pomieszczenia w domu (firmie) i do czego będą one służyć. To bowiem warunkuje rozkład instalacji elektrycznej – inne potrzeby ma się w kuchni, w której przyrządza się posiłki trzy razy dziennie dla kilku osób, a inne w pokoju gościnnym sporadycznie zamieszkiwanym przez pojedynczych gości, a jeszcze inne w sali przedszkola.

Przed wyborem usług z naszej oferty ustalają Państwo typ oświetlenia (standardowe, halogenowe, ledowe etc.) w poszczególnych pomieszczeniach, ponieważ dzięki takim informacjom dowiadujemy się więcej o aranżacyjnych gustach klienta i łatwiej będzie nam zrozumieć Państwa oczekiwania. Do tego dobierzemy instalację.

Planując domofon czy wideofon, mogą się Państwo poradzić nas – zamontowaliśmy tysiące takich instalacji w Łodzi, więc bez trudu ocenimy urządzenia różnych producentów. Instalację przygotowujemy w taki sposób, by pasowało do dowolnie później wybranego urządzenia końcowego.

Podobnie z instalacjami telefonicznymi czy zakładaniem sieci komputerowej – tu często wspierają nas w razie potrzeby informatycy, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność poprawnie wykonanej usługi. Na najwyższym poziomie.

Zlecając wszystkie te instalacje jednemu wykonawcy oszczędzą sobie Państwo wiele trudu i czasu, a ostatecznie też kosztów. Za zlecenie nam szeregu usług udzielamy rabaty (zobacz, jak działamy).

Gwarantujemy, że współpraca z nami stanie się przyjemnością, a nie jedynie koniecznością. Zapraszamy do lektury i kontatu.